reklama - zainteresowany?

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 8 - Helion


Autor: Jolanta Pańczyk
ISBN: 978-83-283-6697-8
stron: 72, Format: 165x235, okładka: miękka
Data wydania: 2020-09-01
Księgarnia: Helion

Cena książki: 13,60 zł (poprzednio: 17,00 zł)
Oszczędzasz: 20% (-3,40 zł)

Nakład wyczerpany

Tagi: Książki okołoszkolne | Szkoła podstawowa - klasy IV-VIII

Jak dobrze jest wiedzieć i umieć!

Człowiek uczy się całe życie. Najpierw, we wczesnym dzieciństwie, opanowuje trudną sztukę chodzenia i komunikacji z innymi, a także uczy się, co jest bezpieczne, a czego nie należy robić, bo może być dla niego zagrożeniem. Mały człowiek musi przyswoić wiele różnych umiejętności. Musi ― ale też chce, bo dzieci z natury uczą się chętnie.

Potem człowiek rośnie i idzie do szkoły

Nauka w szkole nie zawsze idzie sprawnie. Szczególnie jeśli na opanowanie wiedzy i umiejętności z jakiegoś przedmiotu potrzeba uczniowi więcej czasu i zaangażowania. Na szczęście istnieją zajęcia uzupełniające. W ich trakcie nauczyciel, przy użyciu tego zeszytu ćwiczeń, może poświęcić Ci dodatkową uwagę, raz jeszcze wytłumaczyć zagadnienie, które sprawia Ci trudność, i pomóc w wykonaniu ciekawych zadań.

Taka nauka to sama przyjemność!

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 8 to pomoc dla nauczyciela i ucznia. Zadaniem zajęć rewalidacyjnych jest wyrównywanie różnic rozwojowych w zakresie np. spostrzegania, logicznego myślenia, pamięci, grafomotoryki. Zadania zebrane w tym zeszycie mają usprawniać nie tylko motorykę ręki, lecz także koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie, spostrzegawczość oraz inne funkcje, które uczeń powinien doskonalić w procesie edukacji.

 

Zobacz także:

  • Fizyka z komputerem dla liceum i technikum
  • Domowe lekcje matematyki
  • Trening intelektu dla dzieci

Spis treści

Zajęcia rewalidacyjne. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej, klasy 4 - 8 -- spis treści

Code, Publish & WebDesing by CATALIST.com.pl(c) 2005-2020 CATALIST agencja interaktywna, znaki firmowe należą do wydawnictwa Helion S.A.